TRY  
Türkçe  

Kiralama Koşulları

Kiralama Şartları ve Koşulları

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.

 

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 850 202 7 987 no'lu telefondan Güven Filo Araç Kiralama Rezervasyon Merkezini veya size en yakın Güven Filo Araç Kiralama Ofisini arayabilirsiniz

 

TEK YÖN KİRALAMA

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Güven Filo Araç Kiralama Rezervasyon Merkezimizi veya size en yakın Güven Filo Araç Kiralama Ofisini arayabilirsiniz.

 

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Havalimanları Ofislerimizde günün her saatinde, diğer ofislerimizde ise mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Uluslar Arası Havalimanları haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları ücretsizdir.

 

HAVALİMANLARI HİZMET ÜCRETİ

24 Saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Havalimanlarındaki Güven Filo Araç Kiralama Ofislerinden yapılan kiralamalarda Havaalanı Hizmet ücreti alınmaz.

 

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az 22 yaşını doldurmuş 2 yıllık geçerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir.. Lüks araçlarda ise en az 25 yaş yaşını doldurmuş olma mecburiyeti vardır.

 

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

 

ÖDEME - DEPOZİT

Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Boş kredi kartı slip'i depozit olarak alınır.

 

TRAFİK CEZALARI

Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirler arası yollarda 90km. ve şehir içlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Güven Filo Araç Kiralama'a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

 

Güven Filo Araç Kiralama FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

 

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.guvenfilo.com.tr/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -